Edukacja

O hejcie i niezdrowej konkurencji rozmawialiśmy na III Forum Kobiet

Solidna porcja rzetelnej wiedzy podanej w przystępny sposób, sprzyjające rozwojowi panele dyskusyjne, fantastyczna, pełna wsparcia atmosfera – tak w wielkim skrócie można opisać wyjątkową, trzecią edycję Forum Kobiet, wydarzenia, które w tym roku przybrało zaskakującą formę!

Chyba nikt nie podważa dziś ogromnej roli kobiet w kreowaniu gospodarki. Bez względu na branżę oraz to, czy mówimy o jednoosobowej działalności gospodarczej, czy o przedsiębiorstwie zatrudniającym większą ilość pracowników, kobiece biznesy stanowią siłę, którą trudno pokonać. Aby tak było, należy jednak spełnić jeden warunek: panie powinny ze sobą współpracować, wzajemnie się motywować i kreatywnie wykorzystać swój potencjał – zgodnie z hasłem przewodnim kampanii „Nie hejtuję-motywuję”, wykreowanej przez Ilonę Adamską.

Idealną okazją, aby to czynić było III FORUM KOBIET, które odbyło się dnia 25. kwietnia br. w Pałacu Staszica w Warszawie. Wydarzenie już na dobre wpisało się w mapę biznesowo- integracyjnych spotkań organizowanych w stolicy, o czym najlepiej świadczy fakt, że honorowy patronat roztoczył nad nim Rafał Trzaskowski, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa.

Podczas III edycji Forum Kobiet nie mogło zabraknąć Gości Specjalnych w postaci Katarzyny Miller – jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beaty Pawlikowskiej – pisarki, dziennikarki, podróżniczki, autorki ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.

Podczas konferencji rozmawiano m.in. o tym, jak ważna jest współpraca w biznesie, a także zdrowa konkurencja, która napędza nasz rozwój.

Nieuczciwe praktyki i hejt nie powinny mieć miejsca w świecie przedsiębiorczości, ponieważ szkodzą nie tylko jednostkom, ale i całym społecznościom. – mówi Ilona Adamska, organizatorka Forum Kobiet.

Panelistki podkreślały konieczność wzajemnego wsparcia i inspirowania się nawzajem, co przekłada się na dynamiczny rozwój firm.

Pamiętajmy: Zdrowa konkurencja pozwala nam doskonalić produkty i usługi, tworząc lepsze rozwiązania dla klientów.

Budujmy lepszy, bardziej etyczny i przyjazny świat biznesu! Nie hejtujmy-motywujmy.

Zobacz video relację z Forum:

fot. Piotr Wroniewicz, Rafał Gronecki

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *