O Kamapanii

Badania dowodzą, że hejtujący stanowią dziś ok. 25 proc. wszystkich użytkowników Internetu. 

Nie hejtuję – motywuję
ksiażka hejt sprzedaz

Jak skutecznie radzić sobie z HEJTEM?

Hejt to problem, który może dotknąć nas wszystkich -zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Często osoby publiczne, aktywne w mediach społecznościowych, stają się ofiarami nieprzyjemnych komentarzy i działań. Ale hejt nie wybiera – każdy może stać się jego ofiarą.

Nie hejtuję – motywuję

Pomysłodawczyni kampanii

Ilona Adamska – magister filozofii (specjalizacja etyka) i dziennikarstwa, absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Ukończyła studium pedagogiczne na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality oraz 6 portali lifestylowych. Autorka i redaktorka 16 książek oraz e-booków. Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu: Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Motywatorka, mentorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji. Zdobywczyni wielu nagród i statuetek za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet.
Organizatorka wielu akcji charytatywnych i społecznych. Pomysłodawczyni kampanii NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. Od maja 2022 roku prowadzi wraz z psychologami i coachami warsztaty z młodzieżą w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Rozmawia o hejcie i poczuciu własnej wartości. Występuje z prelekcjami na temat hejtu na konferencjach dla kobiet i ważnych wydarzeniach biznesowych. 
Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej książki i włoskiej kuchni. 
Nie hejtuję – motywuję

Ambasadorzy Kampanii

Dołącz do newslettera

kampania nie hejtuje motywuje

Partnerzy

magic
SOLUTIONS ROZWÓJ
ksiegowosc

Patroni medialni

Kontakt

nie hejtuje motywuje

© Wszelkie prawa zastrzeżone